MESLEKTE 40 YIL
26 Nisan 2024

İl Sağlık Müdürümüz Dr.Ahmet Kara Ebeler Haftası sebebi ile 40 yıl ebelik mesleğini yerine getirerek bu yıl emekli olan Ebe Gülseren Demir’i Koç yurdu köyündeki evinde ziyaret ederek Ebeler Haftasını Kutladı.
40 Yıllık meslek hayatı boyunca bir çok sağlık kuruluşunda çalışan, bir çok annenin hayatının en önemli anına tanıklık etmiş, sağlıklı bir doğum eylemi için  elinden geleni fazlasıyla yerine getirmiş kıymetli meslektaşımız Ebe  Gülseren Demir 6 Şubat depreminde Osmaniye'deki evi yıkılmış kendi ve kardeşleri yaralı olarak kurtulmuştur. Depremdeki aldığı yaralar sonrası zorlu bir tedavi süreci geçirmiş ve arkasından severek ve büyük bir keyif alarak sürdürdüğü  40 yıllık meslek hayatının 35 yılında hizmet verdiği Osmaniye Devlet Hastanesinden emekli olmuştur.
İl Sağlık Müdürümüz Dr.Ahmet Kara evinde ziyaret ettiği Ebe Gülseren Demir’e verdiği 40 yıllık hizmetten dolayı teşekkür ederek, 21-28 Nisan Ebeler Haftası kutlayarak, emeklilik hayatının sağlıklı ve mutlu geçirmesi temennisinde bulunmuştur.


İl Sağlık Müdürlüğümüz Youtube sayfasındaki diğer videolar izlemeyi unutmayın tıklayınız